Radanpidon turvallisuuskoulutuslaitosten yhteystiedot

Radanpitoon liittyyvää turvallisuuskoulutusta antavat seuraavat Liikenneviraston hyväksymät koulutuslaitokset:

Kouvolan Rautatie- ja Aikuiskoulutus Oy – KRAO

Puh. 020 615 1223
Sähköposti: krao(at)krao.fi
Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@krao.fi
Postiosoite  / Käyntiosoite: Prikaatintie 2, 45100 Kouvola

Eija Pohjola, Koulutusassistentti
puh. +358 40 4831 909

Timo Ahola, Kouluttaja
puh. +358 40 4899 418

http://www.krao.fi

Sat Koulutuspalvelut Oy

Pappilanniementie 17
13880 Hattula
Sähköposti: info@satkoulutuspalvelut.fi

http://www.satkoulutuspalvelut.fi/

Hannu Helin, toimitusjohtaja/johtava asiantuntija
puh. 040 8655 685
sähköposti: hannu.helin@satkoulutuspalvelut.fi

Tiina-Kaarina Liikaoja, asiakkuuspäällikkö
puh. 040 685 5683
sähköposti: tiina-kaarina.liikaoja@satkoulutuspalvelut.fi

Proxion, Rataopisto

HELSINKI (Oulu, Tampere, Pieksämäki)

Ratamestarinkatu 7a, 3.krs
00520 Helsinki

Merja Parkkila, avainasiakaspäällikkö
puh. +358401847 748
Sähköposti merja.parkkila@proxion.fi

Aleksander Elomaa
Koulutusmyyntipäällikkö
puh. +358 401 595 354
aleksander.elomaa@proxion.fi

http://proxion.fi/fi/rataopisto/rataopisto

Ramboll CM Oy (Ratatyöturvallisuuskoulutus)

Eeva Rantanen
Johtava asiantuntija,
  +358 40 741 4769
  eeva.rantanen@ramboll.fi


VR Track Oy

Puh. 0307 10
PL 488 (Vilhonkatu 13)
00101 Helsinki

Jorma Tolvanen
Koulutuspäällikkö
puh.  040 8621 799
sähköposti jorma.tolvanen@vr.fi

http://www.vrtrack.fi/fi/

Tmi Thomas-Consulting (hitsaus- ja hitsausmestaripätevyydet)

Markku Melamies

puh. 050 521 3762

sähköposti markku.melamies(at)gmail.com

Sivu päivitetty 26.10.2017